Główna| Portal| Dyskusja| Współpraca| Galerie| Informacje| Rozrywka| Technika 16 Lipiec 2019 - 04:07
Nawigacja
Menu Główne
Portal
Dyskusja
Współpraca
Galerie
Informacje
Rozrywka
Dział Techniczny
Trafione w Galerii
Kto jest Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 2,017
Najnowszy Użytkownik: justynapolk
justynapolk 1 tydzień
cornbreada2018 3 tygodni
Kokarda 4 tygodni
Brookeworms2013 4 tygodni
Blankets1985 4 tygodni
doodlebeans1993 5 tygodni
BabeCakess5214 5 tygodni
Beansa1969 5 tygodni
Manieczek10 tygodni
puma8914 tygodni

Posłuchaj..
Wybierz i kliknij "Graj"
Wspierają NasZobacz pełną listę..

Pomóżmy!
_blank

Service Pack 2
themes dnia 24 sierpień 2005 - 04:38:54
Dodatek Service Pack 2 dla systemu Microsoft Windows XP z zaawansowanymi technologiami zabezpieczeń - wprowadzenie.

Dodatki Service Pack to wygodne pakiety typu - wszystko w jednym - zawierające najnowsze sterowniki, narzędzia, rozszerzenia zabezpieczeń i inne krytyczne aktualizacje.

Najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP,—Service Pack 2—, został w całości stworzony z myślą o ulepszeniu zabezpieczeń i jest jednym z najważniejszych dodatków service pack, które kiedykolwiek zostały opublikowane.

Co sprawia, że dodatek Service Pack 2 jest tak ważny?

Dodatek zawiera pełny zbiór aktualizacji, innowacji i zaawansowanych technologii zabezpieczeń, m.in.:

• Lepsze funkcje przeglądania Internetu i komunikacji z nowymi technologiami stworzone z myślą o ograniczeniu zbędnych treści i pobieranych plików.
• Nowe narzędzia zabezpieczeń opracowane wyłącznie dla systemu Windows XP, dzięki czemu proces zarządzania ustawieniami zabezpieczeń i aktualizowania jest mniej skomplikowany i czasochłonny.
• Obsługa najnowszych technologii komputerowych—dla graczy, użytkowników mobilnych i entuzjastów mediów elektronicznych.

Jak dokładnie dodatek Service Pack 2 pomaga zabezpieczyć komputer?


Dzięki zainstalowaniu dodatku Service Pack 2 na komputerze z systemem Windows XP zyskujemy pewność, że dysponujemy najbezpieczniejszym dostępnym systemem Windows. Dzięki innowacyjnym funkcjom i domyślnym zabezpieczeniom ogólne bezpieczeństwo komputera jest znacznie wyższe. Na przykład:

Kontroluj sytuację dzięki usłudze Centrum zabezpieczeń systemu Windows.

Centrum zabezpieczeń systemu Windows to centrum zarządzania ustawieniami zabezpieczeń systemu Windows XP. Dzięki niemu można szybko monitorować bieżący poziom ochrony komputera PC, m.in.: stan zapory, ustawienia automatycznej aktualizacji i ochronę antywirusową.

Chroń komputer za pomocą Zapory systemu Windows.

Nowa, wbudowana Zapora systemu Windows jest domyślnie włączona i pomaga chronić komputer przez wirusami oraz intruzami próbującymi uzyskać dostęp do komputera za pośrednictwem Internetu.

Blokuj denerwujące okna wyskakujące w programie Microsoft Internet Explorer.

Teraz można zablokować większość okien przeglądarki wyskakujących w witrynach sieci Web bez zgody użytkownika, dzięki czemu ma on większą kontrolę nad przeglądaniem witryny i nic mu w tym nie przeszkadza.

Unikaj niebezpiecznych wiadomości dzięki ulepszeniom programu Outlook Express.

Poczta e-mail jest doskonałym sposobem na udostępnianie zdjęć, łączy do interesujących artykułów i innych załączników. Ale niektóre załączniki zawierają wirusy, które mogą spustoszyć system. Program Outlook Express obsługuje teraz nowego Menedżera załączników, który izoluje załączniki podczas ich otwierania. Dzięki temu niemożliwe jest otwarcie niebezpiecznego załącznika, który może zainfekować system wirusem lub robakiem.

Bezpieczniejsza łączność bezprzewodowa.

Dzięki ulepszonym funkcjom obsługi łączności bezprzewodowej dostępnym w dodatku Service Pack 2 użytkownicy sieci bezprzewodowej lub osoby łączące się z Internetem w kawiarniach lub na lotniskach mogą łatwiej odkrywać sieci bezprzewodowe i łączyć się z nimi.

Oprócz znacznych ulepszeń dotyczących zabezpieczeń w dodatku Service Pack 2 znajdują się także najnowsze innowacje związane ze sprzętem i oprogramowaniem firmy Microsoft. Dzięki tym nowym sterownikom i aktualizacjom można bezpieczniej i wydajniej korzystać z programów Windows Media Player, Microsoft DirectX i nowych technologii, takich jak Bluetooth.

Wymagania systemowe:

Aby zainstalować dodatek Service Pack 2, potrzebny jest komputer z zainstalowanym systemem Microsoft Windows XP spełniający następujące warunki minimalne: stacja dysków CD-ROM, procesor 233 MHz, 64 MB pamięci RAM i 900 MB wolnego miejsca na dysku podczas instalacji.

Porada: Oprogramowanie komputera można aktualizować automatycznie za pomocą funkcji Aktualizacje automatyczne systemu Windows XP.

Dzięki funkcji Aktualizacje automatyczne system Windows regularnie wyszukuje aktualizacje, które pomagają chronić komputer przed najnowszymi wirusami i innymi zagrożeniami. Te aktualizacje o wysokim priorytecie są dostępne w witrynie Windows Update w sieci Web i obejmują aktualizacje zabezpieczeń, aktualizacje krytyczne i dodatki service pack.

Po włączeniu funkcji Aktualizacje automatyczne nie trzeba wyszukiwać aktualizacji w sieci ani martwić się o przeoczenie aktualizacji krytycznych. System Windows automatycznie pobiera i instaluje te aktualizacje zgodnie z harmonogramem ustalonym przez użytkownika. Jeżeli użytkownik woli samodzielnie pobierać i instalować aktualizacje, można również skonfigurować funkcję Aktualizacje automatyczne, tak aby powiadamiała użytkownika, kiedy aktualizacje o wysokim priorytecie staną się dostępne.

Włączanie Aktualizacji automatycznych.

Jest to najprostszy sposób wykorzystania każdej aktualizacji i każdego rozszerzenia natychmiast po ich udostępnieniu.

Konfiguracja Aktualizacji automatycznych jest łatwa:

1. Kliknij przycisk Start a następnie kliknij kolejno polecenia Panel sterowania, Wydajność i konserwacja i System.
2. Na karcie Aktualizacje automatyczne kliknij opcję Pobierz aktualizacje automatycznie i zainstaluj je zgodnie z ustalonym przeze mnie harmonogramem.
3. Kliknij, aby wybrać dzień i godzinę pobierania i instalowania aktualizacji.

Uwaga Zapewne pamiętasz, że dodatek Service Pack 1 dla systemu Microsoft Windows XP został wydany w sierpniu 2003 r. Jeżeli nigdy nie był przez Ciebie zainstalowany, nie przejmuj się. Wszystkie rozszerzenia zawarte w dodatku Service Pack 1 znalazły się także w dodatku Service Pack 2.
1 Komentarzy ˇ 2743 Czytań ˇ Drukuj
Komentarze
Pieka dnia 24 sierpień 2005 - 20:08:13
Extra! Mamy kolejnego arta smiley
Czytam....
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Strona Główna ˇ Download ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Szukaj
10398067 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion 2003-2007 and Matonor.de
Polecamy: | Katalog SEO Pieka |